Portal past wings-3.kapitola

24. srpna 2012 v 9:34 | Mai

3.NA ŽIVOT A NA SMRT
(Zatím na Rudé fontáně)
,,Mám o ně starost.Stella mi vůbec nevolala."staral se Brandon.
Všichni se báli o Winx.Jediný Riven ne.
,,To Musa se o sebe umí postarat.Ne jako ty vaše ufňukanky."dodal Riven.
Sky jenom vytáhl obočí a zakroutil očima.Riven se má vždycky něčím chlubit.Vtom ale Brandonovi zazvonil telefon.
,,Ahoj,Stello!Tak co jste tam našli?"řekl do telefonu radostně Brandon.
V telefonu se však ozvala Flora.
,,To jsem já,Flora.Potřebujeme vaši pomoc.Já a Stella jsme šli jinou cestou než ostatní a teď je nemůžu najít.Ani na Alfii se nemůžu dovolat ani teleportovat.Musíš běžel na Alfii a říct Faragondě co se stalo."promluvila do telefonu Flora.
,,A co se stalo?"divil se Brandon.
,,Našli jsme se Stellou teleportační portál a chtěli jsme ho zničit,ale Stellu to vtáhlo někam do neznáma.Ani mé kouzlo ji nenašlo a to jsem použila to nejsilnější vyhledávácí co nás právě naučila Faragonda.Prosím tě,řekni to všechno Faragondě a ať nám přijde na pomoc.Slyšela jsem totiž taky křik.Zdálo se že to křik Bloom.Faragonda musí přijít a pomoct nám!"zakřičela rozkazem Flora.
Brandon nemohl uvěřit co se stalo Stelle.Motala se mu hlava.Nakonec se vzpamatoval,zaklapl telefon a běžel na Alfii.Když však doběhl na Alfii,zjistil že je tam zřejmě sám.Nikdo nikde tam nebyl.Stál tam mlčky vyděšen.
(Zatím na Musině cestě)
,,Hudební pozdvižení!!!"vykřikla Musa a vykouzlila sílnou moc a rozřízla kouzelné provazy.
Všichni byli volní.Tedy aspoň ti co byli uvězněni do teď Portalusem.
,,Muso,jsme ti všichni dlužníky!Už jsme tu hlavně málem vyhladověli!"vykřikla Tecna.
Radost jim však překazila bouřka,která se táhla za nimi na odchodu z této cesty.Někteří z uvěznění byli velmi vážně zraněni.Musa měli na ramenou nešťastníka,který přišel o nohu při boji proti Portalusovi.Ukázalo se,že Portalus napadl opravdu spoustu planet.Nejpodivnější bylo,že napadal hlavně školy.Všichni co se táhli za Musou,Tecnou a Roxy byli jen další studenti různých škol,kteří se dostali do tohoto vězení pouze tím,že bojovali samotní proti Portalusovi za uchránění své školy.
Všichni zaroveň uspěli a neuspěli.Školy už nebyli víckrát napadeny,ale za to byli hrdinové škol uvězněni.Tecna měla zase na ramenech dívku,co přišla o svou matku,ředitelku její školy a své kamarádky.Portalus byl krutý člověk a tvrdý nepřítel.Roxy samotná byla napadena při věznění.
Stratila magii.Byla jedna z těch,co jim Portalus sebral magii pro svůj prospěch.Všichni byli celí mokrý.
,,Musíme tu krutou těžkou cestu ještě vydržet,přátelé!Bloom nám pomůže její mocí léčit!"křičela Musa pro špetku naděje ostatním.
Nebylo moc dobré jít po této cestě.Déšť byl velmi hustý a chůze byla velmi těžká.Šance na dokončení cesty byla nulová.
(Zatím na Bloomině a Laylině cestě)
Bloom v děsném dešti vyletěla nad portál a chtěla Laylu zastavit.
,,Ohnivý portál!!!"zakřičela Bloom.
Z jejích kouzelných rukou vyletěl drak a ten vyvolal velký portál.Mezi dvěmi portály létaly blesky.
Už se i dokonce zvedal ten největší vítr.Všude kolem bylo cítit magie.Magie!!!Vtom tam přiběhla Flora.Po chvíli tam došel i zástup nemocných nebo napadených magických stvoření.Byli svědky největší bitvy co kdy viděli.Layla upadla nazem jako mrtvá duše.Flora ji popadla a odtáhla dál od právěodehrávající se bitvy.Portalus měl velmi mocnou moc spolu s těmi co ukradl.Bloom se ale jen tak nedala.Ale najednou přišlo nečekané zjištění.Vítr byl tak silný,že Portalusův plášť odfoukl někam pryč a místo Portaluse tam už stál známí člověk.
Layla pootevřela oči a vykřikla:,,Nabu!!!!"
A opět padla do temného spánku.Vzkříšení Nabua se stalo,ale ve zlé podobě.Celou tu dobu se ve tváři Portause ukrýval ten pravý existující čaroděj a to Nabu!
,,Apokalipsa!!!!!!!!!!!!!"vykřikla stará žena z řady uvězněných lidí.
A měla pravdu.Opravdu svět v této sféře byl ve stavu zvaný apokalipsa.Vtom ale padla Bloom vyčerpáním na zem a Nabu se rychlím zábleskem portálu přemístil i s Bloom.
,,Né!!!!!!!!!!!!"zakřičela Flora.
Vtom ale všichni uslyšeli křik.Stará žena byla vědma a předpovídala další věc.
,,Smrt!Někdo zemře!Já též jako on!"jak dokončila předpověď,sama zemřela.
Chyběla už jen smrt toho předpovězeného.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ:
Dostanou Winx zpátky Stellu a Bloom?Opravdu se vyplní předpověď,že někdo zemře?A dostanou se ostatní uvěznění na Safari zpět domů?To a další se dozvíte v příštím díle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama